Авто

Mercedes-Benz показав електрокар з запасом ходу 1200 кілометрів

Vision EQXX

Mercedes-Benz опублікував свіжий тизер, що підігріває інтерес до нового концепту Vision EQXX. Це самий далекобійний електрокар штутагртского виробника, якому обіцяний запас ходу понад 1200 кілометрів.

Для порівняння, електричний флагман EQS проїжджає без підзарядки тільки 770 кілометрів по циклу WLTP. Як повідомляє Carscoops, дебют “високоефективного електромобіля з неймовірною дальністю ходу” може відбутися вже 22 липня.

Перші тизери шоу-кара Vision EQXX Mercedes-Benz показав ще в жовтні минулого року, проте вони були лаконічніше: можна було розглянути силует автомобіля і частина передка з шильдиком.

Читайте також:  Екс-глава компанії Nissan назвав її «нудною і посередньою»

Vision EQXX Mercedes-Benz

Фото: Mercedes-Benz

На новому знімку видно Світлодіодна смуга, що з’єднує блок-фари, “роздуті” колісні арки і два вентиляційних отвори на капоті. Інші подробиці про електрокар поки не розголошуються. Відомо лише, що він створювався у співпраці з Mercedes AMG High Performance Powertrains, яка розробляє силові установки для Формули-1.

В основу Vision EQXX може лягти електрична Архітектура MEA (Modular Electric Architecture), яку концепт розділить з EQS і ще не вийшов великим кросовером EQS-SUV. Батарея буде працювати під напругою 800 вольт і підтримувати зарядку потужністю 250 кіловат, а на її повному заряді концепт зможе подолати шлях від Пекіна до Шанхаю – тобто більше 1200 кілометрів.

Читайте також:  Представлений новий Subaru WRX

Згідно з новою стратегією, Mercedes-Benz повністю відмовиться від двигунів внутрішнього згоряння вже до кінця поточного десятиліття. До 2030 року бренд обіцяв випустити електроверсію кожної існуючої моделі, проте з різних ринків «паливні» автомобілі будуть зникати в різні терміни.