Авто

Оновлений BMW 3-Series не отримає гігантські «ніздрі»: перша фотографія без камуфляжу

M340i

BMW продовжує роботу над рестайлінговим 3-Series. Новинка вже потрапляла в об’єктиви шпигунських камер, проте це був один з ранніх прототипів. Тепер же модель вдалося зняти без камуфляжу і в серійному кузові: судячи по знімку, опублікованому в Instagram користувачем Wilcoblok, оновленому 3-Series не дістануться величезні ніздрі від M3, зате вона отримає модернізовану оптику і інший передній бампер.

Автор фотографії припускає, що це M340i або автомобіль з деталями з каталогу M Performance.

Читайте також:  BMW готує серійний воднемобіль на базі кросовера X5

Можна розглянути головну оптику з новим наповненням і трохи змінилися обрисами. У переднього бампера інший дизайн з іншими повітрозабірниками, а карбонові Корпуси зовнішніх дзеркал і карбоновий спойлер на кормі, по всій видимості, будуть доступні за доплату.

Решітка радіатора демонтована, проте вона явно меншого розміру, ніж у «зарядженого» M3.

У салон шпигунам зазирнути не вдалося, хоча саме там, як очікується, відбудуться основні зміни. З рестайлінгом 3-Series може обзавестися новим інтерфейсом iDrive 8 з єдиною сенсорною панеллю, що об’єднує цифрову “приборку” і дисплей мультимедійної системи. Така конфігурація дебютувала на електричних iX і i4.

Читайте також:  Bugatti відреставрувала і продала перший Veyron Grand Sport

Поява оновленого 3-Series очікується тільки в наступному році. До того часу модель може обзавестися новою, повністю електричною модифікацією, проте офіційного підтвердження цьому поки немає.

У лютому 2020 року гаму 3-Series поповнили помірні гібриди. На ринку з’явилися версії M340d xDrive Sedan і Touring, оснащені рядною дизельною «шісткою» 3.0 з двома турбокомпресорами, доповненої 48-вольтовим стартер-генератором.

Агрегат видає 340 кінських сил і 700 Нм крутного моменту, до яких електромотор на розгоні додає ще 11 сил. До них також приєднався гібрид 330e Touring, який отримав “турбочетвірку” 2.0 і інтегрований у восьмидіапазонний «автомат» електромотор.