Технології

Дворічні флагмани Samsung обзаведуться новою фішкою камери

Samsung Galaxy S20 Ultra

Компанія Samsung офіційно оголосила про розширення функціональності камери своїх флагманів. Причому нововведення торкнеться не тільки майбутніх топових моделей, але і пристроїв, представлених два роки тому.

На офіційному форумі Samsung співробітник компанії звертається до користувачів, обіцяючи їм вже найближчим часом використання телеоб’єктиву в режимі Pro. Він також повідомив, що як відповідальний за розробку камери на смартфонах Galaxy, просить всіх зацікавлених в поліпшеннях можливостей телеоб’єктиву вносити свої пропозиції.

За словами представника Samsung, підтримка режиму телевіком Pro дозволить любителям повозитися з настройками камери отримувати зображення в найкращій якості.

Читайте також:  МОЗ відзвітувало про вакцини в Україні

Так, режим про дає можливість користувачам змінювати показники по ISO, експозицію, витримку, фокус, баланс білого, контрастність, насиченість, тіні і відтінки.

Раніше режим Pro був доступний тільки для основного датчика камери смартфонів Galaxy, потім він став підтримуватися надширококутним сенсором. Очікується, що функціональність телеоб’єктиву з режимом Pro буде розширена на таких пристроях, як Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy Note 20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20 FE, Galaxy S21, Galaxy S21+, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+, Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy A72, Galaxy Fold і Galaxy Z Fold 2.