Технології

Магнітний павербанк Apple виявився дуже складним пристроєм [ФОТО]

Apple MagSafe Battery Pack

Представлений тиждень тому зовнішній акумулятор з магнітним кріпленням Apple MagSafe Battery Pack все ще складно отримати звичайним користувачам, але китайський портал Chongdiantou це не зупинило. Фахівці вивчили буквально кожен компонент всередині цього дорогого пристрою.

Як видно, співробітникам Chongdiantou не вдалося розібрати пауербанк без пошкоджень. Пластик по всьому периметру ніби погризений. Втім, не виключено, що під час демонтажу не стояло мети зберегти товарний вигляд пристрою.

Читайте також:  Apple придумала новий спосіб управління смартфоном

Apple MagSafe Battery Pack

Значну частину внутрішнього простору займають індукційна котушка і 16 невеликих магнітів, що утворюють кільце. Всередині також є модуль NFC, за допомогою якого аксесуар «спілкується» зі смартфоном.

Але головним елементом всередині MagSafe Battery Pack виступає пара акумуляторів виробництва Xinwangda. Їх загальна ємність становить 1460 маг або 11,13 Втч. Вони підтримують зарядку з граничною напругою 4,35 в.

Apple MagSafe Battery Pack

Незважаючи на гадану простоту, MagSafe Battery Pack виявився в плані конструкції досить складним пристроєм. Усередині велика кількість всіляких чіпів на зразок процесора ST STM32L4S5ZI з високопродуктивним ядром Cortex-M4, що працює на частоті 120 МГц. Крім того, Apple приділила велику увагу захисту від перегріву та інших факторів. Наприклад, внутрішня частина роз’єму Lightning виконана зі срібла, покритого рутенієм і родієм, що запобігає окисленню.

Читайте також:  Більш ранні версії Android стануть безпечнішими

За посиланням можна подивитися повне розбирання і більше фотографій.