Технології

Вимикачі Nokia дозволять заощадити на покупці розумних ламп

Nokia

Асортимент бренду поповнила серія гаджетів Smart Lightning. З їх допомогою можна організувати роботу домашнього освітлення без покупки дорогих освітлювальних приладів з бездротовими модулями і зайвих маніпуляцій з електропроводкою.

Каталог новинок Nokia включає відразу кілька пристроїв, виконаних в мінімалістичному дизайні. У серію Smart Lightning входять розетки, диммер, а також класичний і розумний вимикачі — останній має відразу чотири клавіші, для кожної з яких можна замовити гравіювання із зазначенням режиму роботи або назви кімнати.

Nokia

Всі пристрої синхронізуються за допомогою центрального хаба, оснащеного модулем Wi-Fi. За допомогою новинок можна управляти роботою звичайних ламп і освітлювальних приладів через Мобільний додаток для iOS і Android, а також за допомогою голосових команд для цифрових помічників Amazon Alexa і Google Assistant.

Читайте також:  Названа ціна польоту в космос з Virgin Galactic

Новинки вже надійшли в продаж на території США. Вартість смарт-хаба Lightning Bridge становить $39,99. Вимикач Paddle і диммер Dial обійдуться покупцям в $54,99. Найдорожчим гаджетом в лінійці став чотирьохклавішний тумблер Keypad. Його ціна – $59,99.