Авто

Chery готує дешевий електрокар з «підключеними» сервісами

Тизер Chery QQ Ice Cream

Компанія Chery опублікувала пару перших тизерів маленького і доступного електрокара QQ Ice Cream-хетчбека QQ третього покоління. Як повідомляє Autohome, підрозділ Chery New Energy, що займається розробкою “зелених” автомобілів, розсекретить новинку вже в найближчі місяці.

Вона стане первістком екосистеми під назвою iCar, яка буде використовувати «хмара» Alibaba Cloud і пропонувати широкий ряд «підключених» сервісів.

QQ Ice Cream буде являти собою вже третю генерацію маленького хетчбека QQ – “близнюка” Daewoo Matiz. З 2018 року він випускається на батьківщині тільки у вигляді електрокара з індексом eQ, проте тепер готується повернути колишню назву.

Читайте також:  Стала відома потужність екстремального пікапа Ford F-150 Raptor

На зображеннях Chery показала частини передка і корми майбутньої новинки з невеликими блоками оптики з U-подібними вставками, заглушкою на місці решітки радіатора і округлими дзеркалами заднього виду. На тизері QQ показаний в лавандовому кольорі-одному з декількох пастельних відтінків, які запропонують для моделі.

Про “начинку” електрокара поки інформації немає, зате відомо, що ним можна буде керувати зі смартфона, а ще новинка дасть старт екосистемі iCar з «підключеними» сервісами. Поточний Chery eQ оснащується мотором потужністю 42 кіловат-години і може проїхати на одній зарядці більше 200 кілометрів.