Технології

Нова версія Chrome стала швидше і краще захищена від крадіжки даних

Google Chrome

Компанія Google випустила нову версію фірмового браузера. Змінам в Chrome 92 піддався не тільки інтерфейс: додаток обзавівся поліпшеною функцією виявлення фішингових атак, і за запевненням розробників, додав в продуктивності.

У Chrome 92 був спрощений доступ до актуальних системних дозволів, які діють для конкретного сайту. Для відкриття відповідного меню налаштувань досить натиснути на піктограму замка, розташовану поруч з адресою ресурсу. Подібне рішення буде доступно не тільки в десктопної, але і в мобільній версії браузера.

Читайте також:  МОЗ відзвітувало про вакцини в Україні

Google Chrome

Крім того, користувачі отримали можливість швидкого доступу до ключових функцій програми за допомогою введення тексту в пошуковий рядок. Наприклад, у відповідь на запит «очистити файли cookie» браузер запропонує швидкий запуск відповідної функції з розділу налаштувань.

Google Chrome

Ще одне нововведення-поліпшення функції захисту від онлайн-фішингу. За запевненням Google, відповідна технологія стала працювати набагато швидше, споживаючи значно менше апаратних ресурсів ПК завдяки переходу на нові алгоритми. Збільшити швидкодію Chrome покликаний і апгрейд JavaScript до версії 9.2.

Google Chrome

У числі косметичних змін, які торкнулися нову версію браузера, компанія відзначає появу спеціальної «інтелектуальної» кнопки на Android, що пропонує доступ до найбільш затребуваних функцій в один дотик. Розробники також спростили інтерфейс меню дозволів на доступ до мікрофону і камері пристрою при відкритті спливаючих вікон.

Читайте також:  Samsung розробила унікальну рухому камеру для смартфонів

Стабільна версія Chrome 92 буде доступна для скачування на всіх підтримуваних платформах найближчим часом.