Технології

Оновлення Chrome OS масово «ламає» хромбуки. Рішення на підході

Chrome OS 90

Користувачі нерідко скаржаться на “криві” апдейти для Windows — але, як виявилося, проблеми виникають і у власників хромбуків з операційкою Google.

Недавнє оновлення ОС з номером збірки 91.0.4472.165 призвели до масових проблем з портативними ПК: їх власники просто не змогли увійти в систему для початку роботи.

За даними порталу Android Central, серйозна системна помилка “проскочила” крізь три бета-версії Chrome OS і потрапила в публічну збірку. Залежно від моделі хромбука, вона призводить до неможливості авторизації в системі або до циклічної перезавантаження пристрою.

Читайте також:  Флагманський Mi Mix 4 приніс Xiaomi $ 46 мільйонів за хвилину

У користувачів, які ще не встигли оновити свої ноутбуки до Chrome OS 91.0.4472.165, є шанс уникнути проблеми. При отриманні повідомлення про доступність апдейта їм не слід перезавантажувати пристрій. Тим, хто вже встановив нову версію операційної системи і зіткнувся з проблемою, необхідно виконати скидання ноутбука до заводських налаштувань і відновити попередню версію ОС з резервної копії.

Якщо скористатися функцією Powerwash не вдається, можна виконати відновлення за допомогою USB-накопичувача і спеціальної утиліти. В якості альтернативи можна не робити ніяких дій і дочекатися виправлення, яке Google, яка визнала проблему, обіцяла випустити як найшвидше.