Авто

Китайці створили найшвидший наземний транспорт в світі

Маглев

У Китаї представили новий високошвидкісний поїзд на магнітній подушці. Його розрахункова максимальна швидкість становить 600 кілометрів на годину, що робить його найшвидшим наземним транспортом, існуючим на сьогоднішній день, повідомляє агентство Xinhuanet. Поїзд почали розробляти в Китаї з нуля ще в 2016 році, а з літа минулого року прототип проходив тести в Шанхаї. Вперше поїзд продемонстрували публіці 20 липня в місті Циндао на сході країни.

Поїзд-маглев (від “магнітна левітація”) рухається на магнітній подушці: він буквально “левітує”, не торкаючись рейок під час руху, і управляється потужними магнітами.

Читайте також:  Несподівана проблема з Tesla: електропроводку машин пожирають щури

Технологія дозволяє не тільки досягати високих швидкостей, але і скорочує радіус повороту приблизно в два рази в порівнянні зі звичайними поїздами, завдяки чому маглеви можуть огинати будівлі. Крім цього, вони майже не шумлять, так як не торкаються рейок.

При швидкості 600 кілометрів на годину 1000-кілометровий шлях з Пекіна в Шанхай на такому поїзді займе всього 2,5 години. Для порівняння, на ту ж поїздку на літаку доведеться витратити три години і 5,5 години – на високошвидкісній залізниці.

Китай вперше ввів в експлуатацію маглеви ще в 2004 році: тоді «магнітний» поїзд Трансрапід німецької розробки був запущений на 30-кілометрову ділянку між центром Шанхаю і аеропортом Пудун. Він досі використовується і досягає швидкості в 431 кілометр на годину, а його рекордна швидкість становить 501 кілометр на годину.

Читайте також:  На новий Nissan Juke відкрито прийом замовлень та названо ціни

Рекорд швидкості серед всіх поїздів поки належить японцям: ще в 2015 році семивагонний маглев Сінкансен L0 зуміли розігнати до 603 кілометрів на годину.

Однак запустити поїзд в експлуатацію планується тільки в 2027 році, а його робоча швидкість не перевищуватиме 500 кілометрів на годину – на 100 кілометрів на годину менше, ніж у нової китайської розробки.