Авто

Відео: в Німеччині затопило автосалон з новенькими Porsche

Porsche

У мережі з’явилося відео, зроблене в автосалоні Porsche в місті Хайльбронн, Німеччина. Через рекордні зливи, що накрили Німеччину та інші європейські країни, перший поверх дилерського центру і його стоянка виявилися затоплені разом з десятками новеньких автомобілів преміум-марки. Як видно на кадрах, опублікованих Carscoops, каламутна вода майже повністю покрила колеса машин і, ймовірно, проникла в салони.

За даними видання, жоден із співробітників автосалону в Хайльбронні не постраждав: вони встигли покинути приміщення до затоплення. Судячи з коліс автомобілів, рівень води піднявся приблизно до 50 сантиметрів, заливши принаймні три екземпляри Porsche 911 серії 992, два з яких – це 911 Carrera 4S Cabriolet і 911 Turbo.

Читайте також:  В Україні інспектори з паркування отримають нові повноваження: що зміниться

Крім них на парковці видно два кросовера Macan, а також два Cayenne Coupe, включаючи бензоелектричний Cayenne E-Hybrid. Під стінами автосалону припаркований чорний електрокар Porsche Taycan.

На деяких автомобілях видно білі стікери, що вказує на те, що вони були готові до відправки, однак тепер покупцям доведеться почекати доставки своїх Porsche. Найдорожча із затоплених моделей – це чорний 911 Turbo, вартість якого в Німеччині стартує з 189 176 євро.

Напередодні з’явилося схоже відео з дилерського центру Audi в німецькому місті Леверкузен. Деякі нові автомобілі опинилися повністю під водою, а частина машин в процесі «плавання» зіткнулися і навіть «застрибнули» на капоти один одного.