Технології

Інтерфейс Android TV став більш «дружнім» до користувачів

Android TV

Компанія Google випустила оновлення для Android TV, зробивши акцент на більш зручній взаємодії користувача з контентом. Зокрема, власники розумних телевізорів отримали можливість безпосередньо впливати на видачу системи рекомендацій, а також користуватися функцією відкладеного перегляду з різних пристроїв.

Одним з найбільш помітних нововведень став новий алгоритм додавання контенту в список “подивитися пізніше”. Тепер “відкласти” потрібний фільм або шоу можна, утримуючи кнопку вибору на його назві або натиснувши на відповідний екранний елемент на сторінці з описом.

Читайте також:  Microsoft вирішить одну з дратівливих проблем з оновленнями Windows

Google Android TV

При цьому додавати нові матеріали в список можна з різних пристроїв, синхронізованих з одним обліковим записом: зі смартфона, з браузера при використанні пошуковика Google або з мобільного додатку Google TV.

У новій версії Android TV також була поліпшена система рекомендацій. Перейшовши в пункт меню «Налаштування» — «Налаштування пристрою» — «Головний екран» – «Налаштування вмісту», користувач може активувати функцію оцінки контенту.

Після цього можна буде ставити лайки і дизлайкі різним відеоматеріалам, підвищуючи актуальність «пропозиції». Нарешті, Google розширила інтерфейс сторінок з описом фільмів, завдяки чому вони тепер містять більше корисної інформації, а також додала функцію автоматичного відтворення трейлерів, відключити яку можна в меню налаштувань.

Читайте також:  Здійснений прорив у створенні гнучкої електроніки

Відповідний апдейт Android TV стане доступний користувачам підтримуваних пристроїв вже на цьому тижні.