Авто

Volkswagen відправляє у відставку американський Passat

Volkswagen Passat Limited Edition

Американський підрозділ Volkswagen анонсував появу на ринку «прощальної» спецверсії седана Passat. Модель знімуть з виробництва до кінця 2021 року, але перш місцевим дилерам відвантажать 1973 автомобіля у виконанні Limited Edition — кількість примірників в лімітованій серії відсилає до року дебюту самого першого Passat в Німеччині. На вибір запропонують Чотири кольори кузова: червоний, темно-зелений, білий і чорний.

Кількість автомобілів в різних кольорах теж вибрано не випадково. Наприклад, було випущено 411 червоних Passat Limited Edition – це внутрішній код моделі першої генерації.

Читайте також:  Jeep натякнув на електричний позашляховик Wrangler

Volkswagen Passat Limited Edition

Чорних автомобілів Всього 615 екземплярів, де 6 позначає шість поколінь, 1 — одне покоління, яке вироблялося в США, і 5-п’ять десятиліть присутності Passat на американському ринку.

Білих “пасатів” зібрано 524 штуки, що вказує на дату офіційного відкриття заводу Volkswagen в штаті Теннесі (24 травня 2011 року), а темно-зелених — 423 штуки, це код міста Чаттануга, де знаходиться підприємство.

Volkswagen Passat Limited Edition

Фото: Volkswagen US

У “прощальної” версії є й інші особливості. Наприклад, на дні підстаканників між передніми кріслами нанесені два малюнки: перший — це карта міста Чаттануга, а другий — схема заводу Volkswagen.

Volkswagen Passat Limited Edition

На спинках водійського і пасажирського крісел написи “1 of 1973” (порядковий номер автомобіля в серії) і «Chattanooga 2011». У списку оснащення вказані 18-дюймові диски і підігрів сидінь.

Читайте також:  Renault планує продати частку в Nissan

Ціни на Passat Limited Edition починаються від 30 295 доларів, причому за седан в червоному кузові доведеться доплатити ще 395 доларів.

На згаданому заводі в Чаттанузі продовжать збирати кросовери Atlas і Atlas Cross Sport, а звільнилися після відходу Passat потужності задіють для виробництва електричного Volkswagen ID.4. Останній встане на конвеєр в 2022 році.