Технології

Інженери HUAWEI зробили велосипед, який ніколи не падає

HUAWEI

Інженери HUAWEI розробили нову систему датчиків для велосипеда. Модифікований байк вміє їздити повністю автономно і не потребує людини для підтримки рівноваги.

Ідея прийшла в голову одному з інженерів HUAWEI після того, як він отримав травму в результаті падіння з велосипеда. Намагаючись зробити транспортний засіб більш безпечним, він очолив команду, яка сконструювала автоматичну систему управління.

Пристрій являє собою велосипед, оснащений набором датчиків, камер і продуктивним процесором для обробки даних.

Читайте також:  Google Lens розповість цікаві факти про міста

Перші випробування підтвердили, що байк зберігає рівновагу навіть На найтоншій поверхні — на паркані. Інженери вбудували в нього цілий ряд високотехнологічних датчиків, в числі яких камера глибини, акселерометр, гіроскоп і система LiDAR.

HUAWEI

Автономний модуль розташований прямо під сидінням і може працювати від вбудованого акумулятора до трьох годин.

Сама модель управління працює за принципом, використовуваним в штучних супутниках, що дозволяє підтримувати баланс під час їзди.

Потужний алгоритм на основі перерахованих вище датчиків виявляє навіть найменші нахили, а заднє колесо обертається за допомогою мотора і не вимагає участі педалей. Такий велосипед здатний самостійно їздити і огинати перешкоди на своєму шляху.

Читайте також:  Нова технологія генерування електрики з нічого

Джерело: designboom