Авто

Jaguar пояснив, чому не буде випускати флагманський седан

Jaguar XJ

Представницький седан Jaguar XJ, як відомо, відправлений у відставку остаточно і безповоротно — у моделі не з’явиться навіть електричного наступника.

Глава марки аргументує це тим, що нова стратегія розвитку Jaguar передбачає випуск виключно оригінальних моделей, у яких немає конкурентів на ринку, в той час як повнорозмірних седанів вже випускається достатньо. Всі нові моделі марки будуть розроблені з чистого аркуша.

Глава Jaguar Land Rover Тьєррі Боллоре розповів в інтерв’ю виданню Autocar, що рішення позбутися розкішного седана XJ було одним з найважчих, які йому коли-небудь доводилося приймати.

Читайте також:  Виробництво електромобілів виявилося на 32% шкідливішим для екології, ніж машин з ДВС

Проте, за словами топ-менеджера, XJ був у всіх сенсах зовсім іншим автомобілем, ніж будь-який інший Jaguar – за габаритами, характеристиками і навіть позиціонуванням на ринку. “Він ніколи б не вписався в наші плани”, — стверджує топ-менеджер.

Стратегія Боллоре полягає в тому, що марка повинна винайти себе заново і випустити ряд нових моделей, у яких немає прямих конкурентів на ринку, щоб таким чином повністю поміняти позиціонування бренду. XJ в неї не вписується.

“План, який я розробив для компанії, тепер виглядає як мінімум, якого ми можемо досягти. Reimagine – це живий проект і мене вразила кількість людей, які думають, що ми можемо йти ще далі і швидше. Це стало спільним зусиллям нашої команди”, – зазначив глава JLR. Нову концепцію розвитку бренду в Jaguar Land Rover назвали Modern Luxury “сучасна розкіш”. Згідно з новими планами, всі без винятку нинішні моделі Jaguar “проживуть” стандартний виробничий цикл, після чого будуть відправлені у відставку без прямих спадкоємців.