Авто

Mercedes-Benz повністю перейде на електрокари

Mercedes-Benz EQS

Daimler готується до масштабної електрифікації: нова стратегія розвитку концерну, яку Ола Калленіус повинен озвучити в кінці наступного тижня, передбачає поступову відмову від двигунів внутрішнього згоряння до кінця поточного десятиліття.

Втім, точні терміни відходу ДВС на пенсію поки невідомі — вони будуть відрізнятися для кожного ринку в залежності від рівня розвитку зарядної інфраструктури. Але до 2030 року кожна модель отримає електричну версію.

Як повідомляє видання Automotive News Europe з посиланням на власні джерела в Mercedes-Benz, нова стратегія розвитку компанії передбачає прискорений перехід на автомобілі з електричними силовими установками, внаслідок чого від більшості моделей з двигуном внутрішнього згоряння марка планує відмовитися вже до 2030 року.

Читайте також:  Тюнери Brabus створили найпотужніший в історії "Гелендваген"

Реалізація програми залежатиме від конкретних ринків і відповідного розвитку зарядної інфраструктури: за відсутності в країні необхідного рівня електрифікації Mercedes-Benz поки не припинятиме продажі автомобілів з бензиновими і дизельними моторами. Проте, до кінця нинішнього десятиліття електрична версія з’явиться у кожної моделі німецького бренду.

У поточному році Mercedes-Benz вже презентував серійні електромобілі EQA, EQB і EQS, а також концепт EQT. На початку осені на Мюнхенському автосалоні повинен дебютувати електричний седан EQE і, за деякими даними, флагман лінійки електричних кросоверів EQS SUV.

22 липня глава концерну Daimler Ола Калленіус озвучить деталі нової стратегії розвитку, оголосивши про розробку декількох нових платформ для електричних моделей і власної операційної системи. Ймовірно, топ-менеджер також розповість про можливі терміни виведення з модельної лінійки автомобілів з традиційними силовими установками.