Авто

Renault пояснила, чому у 150-сильних Arkana і Kaptur не буде «механіки»

Renault Arkana

Офіс Renault пояснив, чому у кросоверів Arkana і Kaptur з 1,3-літровим турбомотором не буде версії з ручною коробкою передач. У представництві вважають випуск таких модифікацій недоцільним, оскільки близько 70 відсотків покупців Arkana і Kaptur вибирають варіатор; при цьому частка виконань з наддувним двигуном в загальних обсягах продажів обох моделей не перевищує 40 відсотків.

Відповідаючи на запит «Авторевю», прес-служба Renault зазначила, що у випадку з Arkana і Kaptur ставка зроблена на варіатор, і на цих моделях можливість поєднання двигуна 1.3 TCe і механічної трансмісії не розглядається.

Технічних перепонів для випуску трьохпедальних 150-сильних кросоверів немає, адже комбінація 6-ступінчастої «механіки», наддувного двигуна об’ємом 1,33 літра, адаптованого під «дев’яносто другий» бензин, і повного приводу доступна на новому Renault Duster.

Читайте також:  Honda показала перші фотографії нового Civic Type R

Очікується, що турбомотор Renault 1.3 TCe з’явиться на принципово новій Lada Niva, причому за попередніми даними на позашляховику агрегат теж буде поєднуватися з варіатором, а ручна коробка передач з’явиться тільки на базових версіях з «атмосферником» 1.8.