Авто

Jeep відмовиться від дизельних моторів і бензинових V8

Jeep Wrangler

Глава Jeep розповів про те, що електрифікація в майбутньому поставить хрест на двигунах внутрішнього згоряння, а через посилення норм вмісту шкідливих викидів першими будуть відправлені у відставку дизельні мотори і потужні бензинові V8.

Відбудеться це вже до кінця поточного десятиліття, причому не тільки в США, а на всіх без винятку світових ринках. На зміну їм прийдуть нові гібридні силові установки на базі «четвірок» і «шісток».

Американська компанія Jeep прискорює процес електрифікації, що означає неминучий кінець епохи двигунів внутрішнього згоряння. Як розповів в інтерв’ю виданню Car Advice глава марки Крістіан Меньє, дизельні мотори можуть бути зняті з виробництва до кінця поточного десятиліття — причому це стосується не тільки США, але і всіх світових ринків.

Читайте також:  Tesla розкритикували за тестування бета-версії автопілота на звичайних водіях

“Я думаю, що дизельні мотори в Європі поступово зникнуть, хоча в Європі дійсно були їх коріння”,-зазначив топ-менеджер. “І цілком очевидно, що частка дизелів значно скоротиться. Чи означає Це, що одного разу ми візьмемо і перестанемо пропонувати дизелі? Ні, я думаю, що буде перехідний період між справжнім часом і 2030 роком, а залежати він буде від ринку”, — сказав Меньє.

Більш того, глава Jeep стверджує, що мотори V8 чекає аналогічна доля — їх дні теж полічені. Екологічні стандарти по обидві сторони Атлантики продовжують посилюватися, так що “вісімки” будуть з часом замінені на електрифіковані чотирьох – і шестициліндрові силові агрегати.

Читайте також:  Volkswagen передав перші електрокари грецькому острову, який стане повністю «зеленим»

“Деякі ринки все ще матимуть двигуни V8, шестициліндрові двигуни, а також дизелі. У середньостроковій перспективі ми будемо намагатися зберегти V8 так довго, як зможемо”, — запевняє Меньє.