Авто

Власник Tesla Model 3 заощадив $ 15 300 на неофіційному ремонті

Tesla Model 3

Володар електрокара від Tesla заплатив всього $700 за ремонт автомобіля замість $16 000, запитаних офіційним сервісним центром. Усунути невелику поломку майже в 23 рази дешевше зголосилися майстри з місцевої СТО.

Власник Tesla Model 3 потрапив в невелику аварію і пошкодив з’єднання між акумуляторною батареєю і системою охолодження під автомобілем. Вже після з’ясувалося, що тріснутий фланець викликав протікання охолоджуючої рідини, що призвело до перегріву акумулятора.

Читайте також:  Ілон Маск підтвердив, що традиційне кермо не повернеться в Tesla

В офіційному сервіс-центрі власнику сказали, що буде потрібно повна заміна акумулятора, а значить, доведеться заплатити $16 000 зі своєї кишені. Що цікаво, навіть після оплати нової батареї сервіс не дозволив би залишити стару, яку можна було б продати з метою компенсації частини витрат.

У пошуках допомоги власник електрокара звернувся до відеоблогера Річу Бенуа з YouTube-каналу Rich Rebuilds. Той звів його зі своїми знайомими з Electrified Garage. Ті оцінили проблему всього в $700.

Насправді весь ремонт обмежився установкою нового латунного фланця. Це зупинило витік і дозволило акумулятору працювати в штатному режимі.

Читайте також:  Новий Nissan Note отримав дорогу версію Aura

Варто розуміти, що багато власників подібних автомобілів не звертаються за допомогою в незалежні СТО, виплачуючи гігантські гроші за те, що не потребує заміни. У зв’язку з цим в США активно набирає підтримку закон про право користувачів на ремонт.