Технології

Робот-постачальник LG вміє самостійно переміщатися по місту

LG Boston Robotics Lab

В рамках International Conference on Ubiquitous Robots в Південній Кореї компанія LG продемонструвала робота для доставки всіляких вантажів.

Він працюватиме в повністю автономному режимі, а тести на вулицях стартують вже до кінця поточного року.

Робот буде переміщатися без супроводу людини, а відстань між колесами можна регулювати в міру необхідності. Це дозволить підлаштуватися до особливостей місцевості, а також збільшити прохідність, знижуючи вібрації від їзди по нерівній поверхні.

Читайте також:  Інсайдери: Windows 11 зможе запускати Android-додатки

Робот навіть зможе заїжджати на бордюри, сходинки та інші височини, що виникають на його шляху. Повідомляється, що робот зможе переміщатися як по вулиці, так і всередині приміщень.

Пілотна експлуатація робота почнеться вже в 2021 році. Представники LG запевняють, що комерціалізація механізму спростить логістику і дозволить прискорити доставку замовлень.

Автономна машина стала дітищем підрозділу LG Boston Robotics Lab в Бостоні. Саме там південнокорейська компанія має намір розробляти робототехніку наступного покоління.

Представники LG запевняють, що цей і подібні механізми дозволять компанії зайняти лідируюче положення в області робототехніки у зв’язку з дедалі зростаючим попитом на послуги доставки.