Технології

Перша повністю роботизована піцерія [ВІДЕО]

Pazzi Pizzeria

Роботи вже давно використовуються для приготування піци, але нова піцерія в столиці Франції все ж дивує. У цьому закладі всю роботу з готування виконують машини. Це перший випадок, коли подібна технологія вийшла на комерційний рівень.

Спроби автоматизувати процес приготування їжі робляться постійно, але в більшості випадків це скоріше демонстрація технологій, ніж реальний вихід на комерційний ринок.

Паризька піцерія Pazzi Pizzeria стала першою, де автоматизація перейшла на новий рівень. Весь процес виконують роботизовані механізми, а відвідувачі задоволені якістю і смаком продукції, що подається.

Читайте також:  Google Lens розповість цікаві факти про міста

Оскільки приготування піци включає ряд складних дій, було вирішено задіяти кілька різних роботів. Один з них займається приготуванням тіста, інший формує заготовку, третій — накладає томатний соус.

Не варто забувати про машину, призначеної для посадки піци в піч, ну а відвідувачі можуть забрати гарячий продукт зі спеціальних ємностей.

Власник закладу запевняє, що на приготування однієї піци йде всього 45 секунд, а духовка дозволяє запікати відразу 6 штук. Це означає, що за годину можна зробити 80 піц.

Упаковка і нарізка також здійснюються роботами, а ціна за одну піцу варіюється від €7 до €14, що можна порівняти з цінами в звичайних піцеріях. Розробники технології відзначають, що витратили на створення роботизованих механізмів 8 років.