Авто

Ательє Hennessey взялося за доопрацювання Ford Bronco

VelociRaptor 400 Bronco

Тюнінг-ательє Hennessey анонсувало появу новинки VelociRaptor 400 Bronco. За основу був узятий стандартний Bronco з 2,7-літровим мотором V6, який прокачали до 411 кінських сил.

Тюнери запевняють, що VelociRaptor 400 Bronco здатний розганятися з нуля до 60 миль на годину (97 кілометрів на годину) за 4,9 секунди, що всього лише на 0,4 секунди повільніше, ніж VelociRaptor з 780-сильним V8 під капотом. Новинка обійдеться в 80 тисяч доларів, і до кінця 2021 року планується продати 200 таких позашляховиків.

Читайте також:  Mercedes-Benz влаштує розпродаж дилерських центрів в Європі

VelociRaptor 400 Bronco це вже другий, більш доступний і скромний Тюнінг-кіт відродженої моделі від Hennessey Performance. Для порівняння, згаданий VelociRaptor V8 Bronco з п’ятилітровою «вісімкою» на 760 кінських сил коштує 225 тисяч доларів. Відповідно, у “чотирьохсотого” не тільки менш потужний агрегат з шістьма циліндрами, але і спрощений набір оснащення.

Наприклад, VelociRaptor 400 Bronco отримав нові впуск і випуск, оновлене програмне забезпечення, 18-дюймові диски з 35-дюймовими позашляховими покришками, нові бампери, додаткову світлотехніку, а також висуваються підніжки.

На приналежність до особливої серії вказує назва ательє Hennessey на кузові і підголівниках передніх крісел. Традиційно Hennessey Performance обіцяє трирічну гарантію на позашляховики.

Читайте також:  Електричні Alpine: нові зображення

У VelociRaptor V8 Bronco набір доробок був куди ширший. Зокрема, він обзавівся капотом з функціональним повітрозабірником, посиленою підвіскою, розширеними колісними арками, а також випускною системою з нержавіючої сталі.

Джерело: hennesseyperformance.com