Авто

Ferrari відхрестилася від подібності свого V6 з мотором Maserati

Ferrari

Компанія Ferrari нещодавно представила суперкар 296 GTB, який вперше для дорожніх моделей бренду отримав мотор V6. Цей двигун аналогічний по робочому об’єму, а також діаметру циліндра і ходу поршня інший італійської бітурбошістці — мотору Nettuno від Maserati.

Правда, двигун Ferrari на 33 кінських сили могутніше. Але якщо вірити технічному директору марки з Маранелло, ці силові агрегати не мають між собою нічого спільного.

Читайте також:  Nissan представив найбільш екстремальну версію Navara

Суперкар Ferrari 296 GTB став першою дорожньою моделлю італійської марки з мотором V6 — 3,0-літровий двигун з бітурбонаддувом обладнаний парою турбокомпресорів в розвалі блоку і розвиває 663 кінські сили. Купе Maserati MC20 також оснащується 3,0-літровим бітурбомотором V6, який розвиває 630 кінських сил, але при цьому діаметр циліндра і хід поршня (88х82 міліметра) у агрегатів однакові.

Все це дозволяє припустити, що два італійських мотора явно пов’язані між собою, проте в інтерв’ю виданню Autocar технічний директор Ferrari Майкл Лейтерс заявив, що всі збіги випадкові і бітурбошістки не мають між собою абсолютно нічого спільного.

Читайте також:  В Україні почав діяти пільговий режим розмитнення "євроблях": що треба знати

“Ferrari нікого не копіює і нічого не переймає у інших. У нас немає необхідності займатися подібною співпрацею”, — сказав Лейтерс.

Можливо, він правий, оскільки у двигуна Ferrari кут розвалу циліндрів становить 120 градусів, тоді як у Maserati поршні розташовані під кутом 90 градусів. Обидва цих мотора з’являться в декількох моделях: крім суперкара Maserati МС20, його отримає купе GranTurismo наступного покоління, а Ferrari встановить свою бітурбошістку в кросовер Purosangue, крім купе 296 GTB.