Політика

ЗМІ назвали терміни зустрічі Зеленського з Байденом

Зеленський

Раніше Зеленський збирався відвідати Вашингтон у липні, але ЗМІ пишуть, що це можливо не раніше середини серпня.

Візит президента України Володимира Зеленського в США відбудеться в серпні, а не в липні, як очікувалося. Про це в суботу, 17 липня, пише Дзеркало тижня з посиланням на джерела.

“Як свідчать наші джерела, ще після першого телефонного спілкування глави ОПУ Андрія Єрмака з заступником держсекретаря Вікторією Нуланд в червні сторони тричі узгоджували тексти своїх повідомлень (пам’ятаючи про конфуз Банкової, що невірно передала сенс бесіди Зеленського з Байденом на сайті президента України і приписала главі Білого дому підтримку надання Україні ПДЧ в НАТО). Під час цих погоджень, за словами джерел, американська сторона викреслила слово “липневий” з українського повідомлення, в якому говорилося, що Єрмак і Нуланд обговорювали майбутній візит президента України в США”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  МВС України поповнить свій авіапарк

Зазначається, що Вашингтон пропонує Києву провести цей візит у кінці серпня, але до Дня Незалежності України, “що викликає крайнє незадоволення української сторони”.

Сам Зеленський раніше повідомляв, що його візит до Вашингтона повинен відбутися в липні. Про це він заявив після телефонної розмови з Байденом 7 червня.