Аналітика

18 цитат відомих людей про сім’ю і дружбу

ВІдомі люди

Чи можна успішно поєднувати бізнес і сім’ю, бути хорошим батьком і щасливим бізнесменом? Це риторичне питання, на яке немає універсальної відповіді. Кожен підприємець тільки шляхом проб і помилок зможе дати на нього відповідь.

Для багатьох успішних бізнесменів сім’я – це фундамент, на якому стоїть їх бізнес-імперія. Саме серед рідних і близьких людей вони черпають натхнення. Сім’я є джерелом сили і притулком під час катастроф.

Для інших сім’я – це ще один проект, на якому можна заробити.

Вашій увазі цитати відомих підприємців, в яких вони розкривають своє ставлення до сім’ї і дружби:

 1. “Я радий, що у мене спочатку не було дітей. Брудний секрет підприємництва полягає в тому, що ви не можете скасувати особисті та сімейні відносини. Я спостерігав за людьми, які, на мою думку, були богами на роботі. У них були діти, які коли залишали будинок, ненавиділи батьків, тому що вони ніколи не бачили їх “- Стів Бланк, відомий американський підприємець,” хрещений батько “Кремнієвої долини.
 2. “Я б хотів зробити вибір на користь щасливої ​​родини, ніж купи грошей. Набагато складніше будувати правильні сімейні відносини, що коштувало мені одного шлюбу в Силіконовій долині. Я пам’ятаю, як в один прекрасний день моя колишня дружина запитала мене, що важливіше: я чи робота? Я пам’ятаю, як сидів там, думав про це. А потім ми обидва подивилися один на одного і зрозуміли, що шлюб закінчено. Сумно, тому що я був недостатньо зрілий, щоб зрозуміти, що є важливіші речі, ніж просто робити те , що рухало моїм захопленням. Моєю іншою пристрастю повинна бути сім’я “- Стів Бланк, відомий американський підприємець,” хрещений батько “Кремнієвої долини.
 3. “Підприємництво – це 24/7, але підприємництво без сім’ї не має сенсу” – Стів Бланк, відомий американський підприємець, “хрещений батько” Кремнієвої долини.
 4. “Я можу сказати вам наступне: Я був одружений протягом 8 років, і це дійсно добре вплинуло на мене. Мені дуже пощастило сидіти поруч з цією чудовою жінкою, яка стала моєю дружиною. Більше того, коли у вас троє дітей, ви бачите світ по-іншому “- Стів Джобс, засновник компанії Apple.
 5. “Людина ніколи не повиненна нехтувати своєю сім’єю заради бізнесу” – Уолт Дісней, американський художник-мультиплікатор, засновник компанії “Walt Disney Productions”.
 6. “Мої батьки вчили мене не критикувати людей, завжди шукати краще в людях, щоб бути гарним слухачем. Я сподіваюся, що Джоан і я прищепили ці цінності нашим дітям” – Річард Бренсон, засновник корпорації Virgin Group.
 7. “Моя сім’я має велике значення для мене, набагато більше, ніж бізнес. Нам пощастило, ми дуже дружні. Двоюрідні брати і сестри, племінники і племінниці – всі ми ладнаємо. Бути дідусем дуже весело. У Холлі і у дружини Сема з’являться діти в 2015 році, так що я з нетерпінням чекаю, щоб балувати їх і бачити, як росте рівень щастя моєї сім’ї “- Річард Бренсон, засновник корпорації Virgin Group.
 8. “Людина зазнає невдачі в бізнесі, якщо дозволить сімейному житті заважати справі” – Пол Гетті, американський нафтовий магнат, один з перших в історії доларових мільярдерів.
 9. “Я не хочу жертвувати особистим життям тільки для того, щоб показати іншим, як швидко я домоглася успіху. Вибирайте власний темп” – Марі Форлео, письменниця, засновниця бізнес-школи B-School.
 10. “Я приділяю масу часу своїм дітям. Я завжди намагаюся снідати і вечеряти з ними, ми проводимо разом кожні вільні вихідні. Коли я вдома – в Китаї – то завжди поруч з ними, ходжу на всі їхні футбольні та тенісні матчі. Після вечері я допомагаю дітям з домашніми завданнями. Це допомагає мені не забувати, що крім бізнесу у світі є безліч інших важливих речей “- Чжан Синь, генеральний директор девелоперської фірми SOHO China.
 11. “Виріс в східній Туреччині, я не був насправді пов’язаний з сімейним бізнесом – фермою, виробництвом йогурту і сироварів. Але я гадаю, я вивчив у свого батька негласну мова бізнесу або інстинкти, які ведуть свій початок тисячі років тому” – Хамді Улукайя , американський мільярдер турецького походження, генеральний директор компанії Chobani.
 12. “Коли мені було 18 років, і коли я увійшов в сімейний бізнес, мені стало ясно, що це не так просто, як я думав. Я мав справу з людьми з покоління мого батька. Будівництво довірчих відносин було ключем до ведення бізнесу” – Бінод Чаудхари, перший доларовий мільярдер в Непалі, голова Chaudhary Group.
 13. “Якщо ви можете ростити дітей, то ви можете побудувати і свій бізнес” – Майкл Порт, консультант, коуч, автор книги “Немає відбою від клієнтів”.
 14. “Мій найкращий друг – це той, хто привносить найкраще в мене” – Генрі Форд, один із засновників автомобільної промисловості США.
 15. “Дружба – це найскладніше поняття в світі, яке дуже важко пояснити. Це не те, чому ти вчишся в школі. Але якщо ти не дізнався значення дружби, то ти насправді нічого не дізнався в цьому житті” – Мухаммед Алі, американський боксер-професіонал.
 16. “Якщо ваші друзі володіють такою ж упевненістю в собі, як і ви, це виключає виникнення заздрості чи ревнощів до ваших успіхів”, – Дональд Трамп, американський мільярдер.
 17. “Я багатший, ніж був мій батько, але я почав не з нуля – на старті у мене був дуже хороший фундамент. До того ж батько завжди був для мене чудовим прикладом підприємця, і я ріс поруч з ним не тільки як його син, але і як бізнесмен. Однак члени нашої родини ніколи не змагалися один з одним, і я думаю, що ніколи не будуть цим займатися “- Дональд Трамп, американський мільярдер.
 18. “Дружба, заснована на бізнесі, краще, ніж бізнес, заснований на дружбі” – Джон Рокфеллер, перший “доларовий” мільярдер в історії людства.
Читайте також:  8 підприємств, які змінюють звички, заради збереження планети

Залишити коментар