Технології

Xiaomi обійшла Apple за обсягом поставок смартфонів

Xiaomi

Аналітична компанія Canalys опублікувала звіт за другий квартал 2021 року по ринку смартфонів, назвавши бренди з найбільшою кількістю поставлених гаджетів. При цьому Xiaomi зуміла перевершити показники Apple, відвантаживши більше мобільних пристроїв, ніж американська компанія.

Лідером рейтингу постачальником залишається Samsung, з часткою ринку в 19%. За останній квартал південнокорейський виробник електроніки продемонстрував 15-відсотковий приріст поставок гаджетів.

Canalys

На другій сходинці розмістилася Xiaomi з показником 17%, зумівши за один квартал збільшити обсяг відвантажень на 83% — набагато більше, ніж у основних суперників. Замикає трійку лідерів Apple (14%), за нею йдуть OPPO і vivo.

Читайте також:  Ubisoft робить нескінченну Assassin's Creed

Ключова зміна в оновленому рейтингу-вихід Xiaomi на другий рядок. На думку аналітиків, такий стрімкий стрибок попиту на пристрої компанії пов’язаний зі збільшенням обсягів поставок в Латинську Америку, Африку і Західну Європу в другому кварталі 2021-го (на 300%, 150% і 50% відповідно).

При цьому бренд позиціонується як компанія, що пропонує смартфони з середньою вартістю на 75% нижче, ніж у Apple iPhone.

Експерти Canalys припустили, що якщо Xiaomi зуміє збільшити поставки своїх флагманських моделей на кшталт Mi11 Ultra, то у неї є шанси обійти в рейтингу і Samsung.

Втім, у китайської компанії є ще два конкуренти в особі Vivo і OPPO, керівництво яких виділятиме кошти на маркетинг своїх пристроїв.