Авто

Ілон Маск: «Якщо продажі Cybertruck проваляться, мені все одно»

Tesla Cybertruck

Засновник Tesla відповів на критику журналістів, які порівняли футуристичний електропікап з «іграшковою машинкою, яка ожила». Він заявив, що йому байдуже, наскільки добре буде продаватися Cybertruck. Правда, з невеликим застереженням – він все ж упевнений, що завдяки унікальному дизайну електрокар виявиться «цікавішим» за своїх конкурентів.

Ілон Маск

“Відверто кажучи, завжди є шанс, що Cybertruck провалиться, тому що він так не схожий ні на що інше. Але мені плювати. Я так люблю [цей дизайн], навіть якщо іншим він не подобається. Інші вантажівки виглядають як копії один одного, але Cybertruck виглядає так, як ніби його зробили прибульці з майбутнього”, — заявив Маск у своєму блозі.

Читайте також:  В Україні покупці нових авто змушені чекати на них місяцями: названа причина

Бізнесмен також зазначив, що компанія збереже зовнішній вигляд електрокара, показаний ще в 2019 році, обмежившись лише невеликими косметичними поліпшеннями.

Так, у автомобіля не буде дверних ручок — він автоматично розпізнає власника, після чого самостійно відкриє двері. Крім того, пікап обзаведеться оригінальною функцією управління всіма чотирма колесами для виконання крутих розворотів.

В ході діалогу з інвесторами Маск підкреслив, що створення прототипу завжди набагато простіше реального виробничого процесу. Перші поставки електрокара очікуються в кінці поточного або початку наступного року.

Стартова ціна Cybertruck становить $39 900, а кількість його потенційних покупців, які внесли заставну суму в $100, за оцінкою аналітиків — від 650 тисяч до одного мільйона чоловік.