Авто

Розсекречено новий ліфтбек Volkswagen на платформі Golf

Lamando

Вигляд Volkswagen Lamando нового покоління виявився розсекречений. Сертифікаційні зображення моделі, яка перебереться на нову платформу, були опубліковані в базі Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю. За ним видно, що це буде зовсім інший автомобіль: «другий» lamando отримає кузов типу ліфтбек з новим дизайном і перероблений салон, але в рух його буде приводити колишній 1,4-літровий турбомотор.

Седан Lamando випускається в Китаї в 2014 року на потужностях спільного підприємства SAIC-Volkswagen і позиціонується як «оспортивленний» аналог Jetta. Однак в новому поколінні модель змінить платформу на MQB Evo, на якій також базуються актуальні Golf і Skoda Octavia, і зміниться до невпізнання, перетворившись в ліфтбек з купеподібним кузовом.

Lamando

За габаритами Lamando помітно менше китайського Arteon (CC): в довжину він досягає 4784 мм, в ширину – 1831 мм, а у висоту-1469 мм при колісній базі 2731 мм

Спереду модель отримала вигнуту решітку радіатора, що нагадує за формою посмішку, над якою видно оптику в стилі електрокарів Volkswagen ID, поєднана тонкою вставкою з логотипом марки по центру. У базі Міністерства з’явилися рендери відразу декількох виконань Lamando з різним оформленням решітки і патрубків вихлопної системи, а також п’ять варіантів дизайну колісних дисків розмірністю від 16 до 18 дюймів.

Зображень салону немає, однак, як припускає Motor1, всередині з’явиться кластер, що об’єднує “приборку” і екран мультимедійної системи, який можна побачити на багатьох новинках.

Volkswagen Lamando

У рух новий Volkswagen Lamando буде приводити все той же 1,4-літровий наддувний мотор TSI потужністю 148 кінських сил, а єдиним ринком для моделі як і раніше залишиться Китай.

Раніше Volkswagen представила нову стратегію розвитку під назвою New Auto, розраховану до 2030 року. У планах марки, серед інших, числиться електричний кросовер ID.8, який, за попередніми даними, буде порівнянний за габаритами з великим позашляховиком Teramont.

Джерело: Motor1