Технології

Xiaomi приступила до будівництва «заводу без людей»

Xiaomi Smart Factory

Компанія Xiaomi почала реалізацію свого амбітного проекту – створення заводу з випуску смартфонів Smart Factory. Головною особливістю підприємства стане тотальна роботизація, покликана скоротити до мінімуму використання людської праці.

За оцінкою аналітиків бренду, використовуючи потужності нового заводу, компанія з часом зможе розраховувати на випуск одного смартфона кожні три секунди в автоматичному режимі. Подібна продуктивність буде досягатися поступово, а працювати підприємство зможе цілодобово без вихідних.

На площі в 58 тисяч квадратних метрів розміститься фабрика, вартість якої оцінюють в $ 9,3 мільярда. Збірку, тестування і упаковку будуть здійснювати роботи, а участь людей зведеться до контролю за функціонуванням автоматики. В рамках першої фази роботи заводу Xiaomi розраховує забезпечити випуск до 1 мільйона смартфонів на рік.

Читайте також:  Названі пристрої Xiaomi, які отримають Android 12

Друга фаза, яка має на увазі розширення виробничих потужностей, в теорії дозволить досягти показника в 10 мільйонів пристроїв щорічно — фактично з конвеєра при цьому кожні три секунди повинен сходити готовий гаджет. Перший етап будівництва роботизованої фабрики Xiaomi планує завершити до кінця 2023 року.