Авто

Троє американців проїхали по всіх штатах за 3 дні і 14 годин. Це новий рекорд

Рекорд

Компанія з трьох американців встановила новий рекорд-вони проїхали на автомобілі через всі 48 штатів за 3 дні, 14 годин і 19 хвилин. При цьому рекордний час вони показали на старенькому Mercedes-Benz S550 2012 року випуску. За словами одного з учасників заїзду, головним фактором успіху стала не максимально можлива швидкість на всіх ділянках дороги, а грамотне планування маршруту.

Як розповів в інтерв’ю виданню Road&Track один з учасників грудей Лено, на детальне опрацювання маршруту і вибір найбільш оптимального з точки зору швидкості руху шляху у нього пішло більше 60 годин роботи. З метою оптимізації часу деякі штати екіпаж проїхав побіжно: наприклад, по території Флориди проїхали всього кілька метрів.

Читайте також:  Канада заборонила продаж автомобілів з ДВС з 2035 року

За рахунок грамотного графіка сну, кожен з членів екіпажу міг спати достатню кількість часу і сідати за кермо бадьорим, що також істотно впливало на швидкість руху. Так, один з водіїв завжди спав і його не будили навіть на стоянках, а зміна відбувалася кожні чотири години. Завдяки такому графіку, водії не втомлювалися від їзди і не втрачали концентрацію.

Рекорд

Мандрівники подолали понад 10 750 кілометрів шляху, а їх середня швидкість склала 125 кілометрів на годину. На подолання цієї відстані вони витратили 3 дні 14 годин і 19 хвилин. До слова, минулим рекордсменам знадобилося на 8 годин більше.

Читайте також:  Названо бестселери українського ринку вживаних авто в червні

Для підготовки до рекорду компанія брала участь у нелегальній гонці через всю Америку, яка відома як «Гарматне ядро». Вона починається в Нью-Йорку і закінчується в Лос-Анджелесі. При цьому в цій гонці трійця рекордсменів показала результат в 36 годин, хоча рекорд становить 25 годин 39 хвилин.

Його встановили двоє гонщиків з Америки, вони проїхали 4532 кілометри на Audi A6. Вони змогли поліпшити минулий рекорд на 59 хвилин, при цьому за всю поїздку вони зупинялися на 31 хвилину 10 секунд. Середня ж швидкість склала близько 180 кілометрів на годину, а гранично автомобіль розганявся до 282 кілометрів на годину.