Технології

Olympus оснастить Samsung Galaxy S22 Ultra камерою на 200 Мп

Galaxy S22 Ultra

Незважаючи на те, що до анонса Samsung Galaxy S22 Ultra ще близько півроку, в мережі періодично з’являється нова інформація про майбутній флагман.

Ще кілька місяців тому заявлялося, що південнокорейська компанія буде співпрацювати з японською Olympus для створення камери Samsung Galaxy S22 Ultra. Тепер же ця інформація повторюється знову, що може натякати на її справжність.

Це досить часте явище, коли виробник смартфонів створює камери для своїх пристроїв за допомогою виробника фототехніки. Прикладом цього є співпраці Nokia і Carl Zeiss, а також Huawei і Leica.

Читайте також:  Блогер відправив трекери AirTag Ілону Маску і Тіму Куку

Однак Samsung сама виробляє сенсори для камер смартфонів і є одним з успішних гравців на цьому ринку, тому співпраця з Olympus виглядає, як мінімум, дивним, оскільки це може означати, що Ѕамѕung признає недосконалість своїх технологій.

Поки невідомо, який дозвіл отримає камера Samsung Galaxy S22 Ultra. За одними даними, вона залишиться на рівні 108 Мп, а за іншими – досягне 200 Мп. Якщо другий варіант трапиться, то Samsung Galaxy S22 Ultra може стати першим смартфоном на ринку з подібною камерою.

Хоча варто відзначити, що раніше Samsung заявляла, що має намір вийти з гонки мегапікселів і сконцентруватися на якості своїх датчиків зображення.

Читайте також:  Камуфляж нового покоління робить солдат невидимими [ФОТО]

У будь-якому випадку до подібних чуток варто відноситься з часткою скепсису, оскільки цю інформацію надають інсайдери, а не офіційні джерела.