Авто

Hyundai відмовилася від хетчбека Veloster. Але не повністю

Hyundai Veloster

Хетчбек Hyundai Veloster, що випускається з 2011 року, буде виключений з лінійки марки через низький попит майже у всіх версіях-2.0, 2.0 Premium, R – Spec, Turbo і Ultimate.

Однак з однією модифікацією Hyundai все ж не готовий розпрощатися: мова йде про «зарядженому» Veloster N, оснащеним 275-сильним турбомотором. Як повідомляє Car and Driver, хот-хетчу продовжили життя на 2022 Модельний рік.

Таким чином, на американському ринку «звичайний» Veloster буде знятий з виробництва лише через 10 років на конвеєрі. Причина – в різкому падінні популярності моделі, продажі якої в минулому році впали майже в два рази. За рік Hyundai вдалося продати в США тільки 7581 екземпляр хетчбека, в той час як в 2019 році було реалізовано 12 849 штук.

Читайте також:  Оновлений Audi e-tron зможе проїжджати без підзарядки 600 км

Як і передбачалося, Hyundai поки не наважився повністю “вбити” Veloster. У модельному ряду марки залишилася “гаряча” версія N з дволітровою “турбочетвіркою” потужністю 275 кінських сил.

Навесні минулого року топова версія хетчбека обзавелася “роботом” з двома “мокрими” зчепленнями і системою N Grin Shift, що забезпечує короткочасне підвищення тиск наддуву і приріст крутного моменту на сім відсотків – до 353 Нм.

На розгін з місця до першої «сотні» такий Veloster витрачає 5,6 секунди – на 0,5 секунди швидше хот-хетча з механічною коробкою.

Разом з тим Hyundai готується випустити перший седан в лінійці N, а саме «заряджену» версію нової Elantra, яку марка називає «спорткаром для повсякденної експлуатації». З чуток, новинці, яка повинна дебютувати найближчим часом, дістанеться 280-сильний турбомотор від i30 N.

Читайте також:  Aston Martin переведе суперкари на електрику

Джерело: Car and Driver