Авто

280 сил і 5,3 секунди до «сотні»: Hyundai представила «гарячу» Elantra N

Hyundai Elantra N

Компанія Hyundai офіційно представила нову версію Elantra з літерою N, яка змістила з вершини лінійки версію N-Line. Новинка стала не тільки першою “Елантрою” від підрозділу Hyundai N, але і першим седаном спортивної лінійки. “Спорткару на кожен день”, як характеризує його Hyundai, дісталися більше 40 елементів N і доопрацьований дволітровий турбомотор від європейського i30 N потужністю 280 кінських сил. З ним Elantra розганяється до першої “сотні” за 5,3 секунди.

Такою динамікою може похвалитися Elantra N, оснащена восьмидіапазонним “роботом” N DCT з двома «мокрими» зчепленнями і режимом N Grin Shift. Він активується натисканням червоної кнопки на кермі і на 20 секунд підвищує віддачу двигуна до 290 кінських сил. Крім цього, для швидкого розгону з місця у такий “Елантрі” додали спеціальний режим Launch Control. В результаті модель стала найшвидшою в N-лінійці: Kona N і i30 N розганяються до 100 кілометрів на годину на 0,2 і 0,6 секунди повільніше.

Читайте також:  Названо марки авто, водії яких частіше за всіх перевищують швидкість

Hyundai Elantra N

Фото: Hyundai

Крім “робота”, Elantra n також покладена шестиступінчаста механічна коробка передач з надбудовою, що підвищує плавність перемикання передач. Привід – безальтернативно передній з диференціалом підвищеного тертя. Новинка отримала інтегровану провідну вісь в стилі ралійних машин: в одному вузлі об’єднані вал і маточина з колісними підшипниками, що дозволило знизити вагу на 1,7 кілограма.

Hyundai Elantra N

Фото: Hyundai

У N-версії доопрацюванню піддалися шасі і підвіска з електроннокерованими амортизаторами, завдяки чому зменшилися шум і вібрації. Кузов додатково посилили, встановивши жорсткі дуги ззаду. Передні гальма, оснащені дисками діаметром 360 міліметрів з матеріалу з високим коефіцієнтом тертя, краще охолоджуються завдяки додатковим повітрозабірникам.

Читайте також:  У США вдвічі збільшився попит на старі Bentley і Rolls-Royce

Ще одна особливість новинки-система N Sound Equalizer, яка регулює гучність мотора в салоні, а також при бажанні може надати йому тембр агрегату гоночної Elantra TCR.

Hyundai Elantra N

Фото: Hyundai

Зовні Elantra N можна впізнати по обвісу з червоними акцентами по периметру, характерними для лінійки. Спереду седан отримав покрупнілі повітрозабірники, а ззаду – дифузор і невелике чорне антикрило на кришці багажника. У салоні на N-версію вказують кермо з додатковими елементами управління, накладки на педалі, особливий важіль селектора передач, а також інші сидіння, які можна замінити на крісла-ковші N.

Продажі Hyundai Elantra N в Південній Кореї вже почалися: седан, відомий на батьківщині під ім’ям Avante N, в спортверсії продають за ціною від 28 400 доларів . На інші ринки новинка повинна вийти до кінця нинішнього року.

Читайте також:  Пікап Ford F-150 позбувся єдиного дизеля

Джерело: Hyundai