Економіка

Україна збільшила інвестпривабливість – МЕРТ

Україна

Істотно покращилися настрої топ-менеджерів. У Мінекономіки працюють над механізмом супроводу інвесторів.

У 2021 році індекс інвестиційної привабливості України зріс з 2,4 до 2,84. Про це з посиланням на результати дослідження Європейської бізнесасоціації повідомляє Мінекономіки у вівторок, 13 липня.

Дослідження показали і істотне поліпшення настроїв топ-менеджерів компаній, що входять в асоціацію, – 32% опитаних вважають, що інвестиційний клімат поліпшили за останні півроку.

Своєю чергою, перший заступник міністра економіки Володимир Гринюк наголосив на важливості запуску механізму супроводу інвесторів відповідно до закону про “інвестнянь”. За його словами, зараз Мінекономіки розробило майже всю підзаконну нормативно-правову базу для запуску. Також міністерство продовжує роботу з реалізації закону про індустріальні парки.

Читайте також:  У Нафтогазі розповіли, як знизити ціну на газ

“Зараз Мінекономіки і профільний комітет парламенту готують комплексні зміни до законодавства, спрямовані на створення додаткових стимулів для резидентів і керуючих компаній індустріальних парків”, – заявили в міністерстві.

“Станом на сьогодні до Реєстру вже включені 50 індустріальних парків. Однак тільки в 25 з них визначені керуючі компанії, а у 8 є учасники. Ми повинні створити мережу індустріальних парків, існуючу не тільки на папері”, – підкреслив Гринюк.