Технології

Apple може випустити гнучкий iPhone в 2023 році

Iphone

Гнучкі смартфони-одна з небагатьох спроб вендорів струсити мобільний ринок. Розкладні гаджети вже випустили HUAWEI, Samsung і Motorola. Але такий форм-фактор навряд чи стане стандартом без пристроїв Apple. Як не дивно, шанс на їх появу є: останнім часом все частіше говорять про складеному iPhone Flip. Розповідаємо, що про нього відомо.

Згідно з даними аналітика Мінг-Чі Куо, гнучкий iPhone оснастять 8-дюймовою діагоналлю екрану. Пристрій, як уточнює сайт MacRumors, отримає OLED-дисплей з роздільною здатністю QHD+. Випуском матриць на ексклюзивних правах займеться Samsung.

Читайте також:  Люди більше не потрібні. Створено першу повністю роботизована ферма

Iphone

Деякі джерела стверджують, що це буде телефон на зразок Galaxy Z Flip, а не складаний планшет. Один з ранніх патентів 2016 року передбачав якраз такий варіант.

Але є й інші патентні заявки на різні конструкції, які залишають простір для спекуляцій. Наприклад, система у формі книжки, але з двома окремими екранами – щось схоже робила Microsoft зі своїм Duo. В описі патенту зазначено, що два дисплеї бесшовно взаємодіють між собою. Наприклад, дозволяють розтягнути одну картинку на всю площу

гнучкий iPhone

Загалом, єдиної думки про конструкцію перспективного пристрою поки немає. Зате є цікава інформація з приводу міцності і властивостей скла такого апарату. iPhone Flip може отримати оновлену версію скла Ceramic Shield, яким оснащують айфони дванадцятого покоління. Воно буде складатися з декількох шарів і, завдяки спеціальному регенеративному матеріалу, зуміє саме заліковувати дрібні подряпини. У всякому разі, так стверджують чутки.

Читайте також:  Цифровий одяг здатний зберігати дані і вести моніторинг організму

Чи є шанс, що складаний iPhone вийде?

Чутки чутками, але треба розуміти один нюанс: Apple ніколи не гналася за новими форм-факторами. Зазвичай вона впроваджує обкатані технології. Зараз затія зі складними смартфонами виглядає відверто сирою, тому мало шансів, що інженери Купертіно всерйоз візьмуться за таку розробку.

Швидше за все “яблучна” корпорація просто хоче застовпити за собою ряд патентів. Але статися може всяке. Наприклад, аналітик Мінг-Чі Куо стверджує, що Apple здатна випустити складаний апарат в 2023 році.