Криптовалюти

На 124-річній гідроелектростанції добувають біткоїни

Albany Engineering Corp

Одна з найстаріших гідроелектростанцій світу почала майнити криптовалюту. Йдеться про ГЕС в Механіквілі, штат Нью-Йорк, яка була побудована в 1897 році і зараз належить компанії Albany Engineering Corp.

Гідроелектростанція в даний час працює на оригінальному обладнанні. Зі зрозумілих причин, її продуктивність не дуже висока. За запевненням генерального директора Albany Engineering, просто продавати електроенергію нерентабельно: експлуатація історичної електростанції обходиться недешево.

Тому компанія вирішила купити вживані сервери і майнити криптовалюту безпосередньо на території ГЕС. У підсумку замість трьох центів за кіловат-годину компанія заробляють втричі більше. У зв’язку з нестабільністю курсу крипти Albany Engineering в кінці кожного тижня продає біткоїни.

Читайте також:  Ілон Маск відновить продаж авто за біткоїни, але за однієї умови

Майнінгом на ГЕС зайнялися тільки в цьому році в якості експерименту. У компанії підкреслюють, що їх метод видобутку криптовалюти екологічно чистий. Однак керівництво Albany Engineering не планує розгортати всі потужності підприємства в цьому напрямку.

Джерело: Techspot