Технології

Android 12 прискорить запуск ігор і зробить їх налаштування зручнішим

Google Android 12

Під час анонсу Android 12 компанія Google розповіла про функції, які будуть особливо корисні мобільним геймерам. Нещодавно стали відомі перші подробиці майбутніх нововведень, скріншоти з демонстрацією роботи яких вже з’явилися в мережі.

Однією з фішок нової версії ОС стане спеціальна напівпрозора панель, яка буде виводитися поверх екрану при запуску ігор.

На ній розмістяться кілька клавіш управління, які дозволять швидко запустити запис екрану, показати лічильник fps, включити режим «не турбувати», або почати трансляцію геймплея на YouTube.

Читайте також:  NeXt iFLY - безпілотна кабінка для польотів по місту

Google Android 12

Користувачам утиліти будуть доступні спеціальні ігрові пресети для підтримуваних тайтлів і можливість налаштувань енергозбереження. Крім того, в новій панелі можна буде відстежувати прогрес досягнень.

Одним з перших партнерів Google, який буде розвивати цей напрямок, стане Samsung. Поява геймерської панелі в складі ОС очікується в кінці 2021 року.

Google Android 12

Ще одним нововведенням Android 12 стане можливість запуску ігор ще на стадії завантаження, яка буде поступово продовжуватися в тлі. За запевненням Google, таке рішення дозволить прискорити процес як мінімум в два рази. Компанія також анонсувала інструмент Android Game Development Kit з новими бібліотеками для розробки та оптимізації ігор для платформи Android, а заодно показала новий API під назвою Play Integrity для боротьби з шахрайством.