Статті

Медійна реклама: які її види існують сьогодні?

Реклама

Реклама важлива для кожного товару, компанії, бренду або торгової марки. Саме з її допомогою можна підвищити рівень довіри клієнтів, залучити нових замовників, збільшити обсяги продажів і так далі.

Щоб реклама принесла хороші результати, важливо визначитися з її типом. Серед користувачів попитом користується медійний вид. Він орієнтується на видовищному сприйнятті аудиторії, а це є одним з найдієвіших інструментів в області залучення уваги. Детальніше дізнатися про медійну рекламу можете в статті від mixdigital.com.ua.

Медійна реклама: приклади

Яскравими прикладами медійної реклами можна вважати наступні види:

  1. Банери. Використовуються як засіб просування і в онлайн, і в офлайн форматі. У першому випадку банерна реклама розміщується на сайтах, а також в різних додатках. Раніше такий інструмент виглядав як статистичне зображення з коротким текстом. Сьогодні ж в конструкцію додаються анімації, звуки, а також можливість реагувати на курсор мишки.
  2. Відеореклама. Найчастіше зустрічається в соціальних мережах, а також на такій платформі, як YouTube. З’являтися ролики можуть в наступних форматах: перед переглядом відео, в середині фільму, серіалу, після перегляду відеоматеріалу і також кожен раз, коли ви запускаєте ролик після паузи. Щоб зняти якісну відеорекламу, потрібно найняти цілу групу фахівців. Сюди обов’язково увійде сценарист, режисер, актори і деякі інші особи.
  3. Текстово-графічна реклама. За структурою дуже схожа на банерну: складається з зображення і короткого тексту. Розміщення відбувається через контекстно-медійну мережу Google.
  4. Аудіореклама. Зустрічається в додатках для прослуховування музики, а також на радіостанціях. Даний вид розрахований на тих людей, які сприймають інформацію за допомогою органів слуху, тобто навіть не звертають увагу на екран пристрою. Розміщення аудіореклами сьогодні пропонують багато майданчиків, тому з пошуком партнера проблем не буде.

Який саме спосіб медійної реклами вибрати — залежить від вашого бюджету, цільової аудиторії і бажаних результатів. Перед тим, як запустити процес створення банера, ролика або подібного, краще проконсультуватися з фахівцем. Він підбере найбільш підходящий варіант конкретно у вашому випадку. Наприклад, можете звернутися в агентство MixDigital. Вартість роботи над рекламою, а також подальше її розміщення для кожного клієнта формується в індивідуальному порядку.

*На правах реклами