Авто

Оновлений «автопілот» Tesla перевірили в дії [ВІДЕО]

Автопілот

Незважаючи на ряд складнощів, супутні розробці системи Full Self Driving, компанія продовжує розширювати її функціональність. У мережі з’явилося відео, яке демонструє роботу дев’ятої бета-версії фірмової прошивки, що вийшла днями.

Нова збірка системного ПЗ вже доступна для водіїв, які придбали додатковий програмний пакет для електрокара $10 000. У нього включені відразу два важливих нововведення.

Так, алгоритм став вести себе впевненіше – він швидше приймає рішення і здійснює маневри в складних ситуаціях на зразок перетину перехресть. Крім того, протягом усього часу роботи він стежить за реакцією водія, переконуючись, що той пасивно контролює дорожню обстановку.

Читайте також:  Представлений новий Honda Civic в кузові хетчбек

Раніше глава компанії Ілон Маск заявив, що створення системи автоматичного водіння зажадало значно більше зусиль, ніж спочатку очікувалося.

Саму розробку він визнав справжнім викликом для програмістів компанії – навіть на реліз попередньої версії “автопілота” пішло на три роки більше, ніж планував засновник Tesla. При цьому система все ще знаходиться в стадії тестування.