Авто

HUAWEI: повністю автономні автомобілі – це міф

Автопілот

Ідею Tesla та інших автомобільних брендів про створення автопілота для електрокарів розкритикував президент HUAWEI ADS Intelligent Driving Су Цинь. У своєму виступі на Всесвітній конференції з ІІ він заявив, що людству взагалі не варто розраховувати на появу повністю автономної системи водіння — і пояснив, чому.

У своєму виступі топ-менеджер заявив, що досягти рівня автономності L5, до якого так прагне Tesla, просто неможливо. Така технологія має на увазі безвідмовну роботу алгоритму в будь-який час, в будь-яку погоду, в будь-якій точці і при будь-яких навколишніх умовах, що не під силу жодній людині за кермом. А значить, стверджує фахівець, нерозумно пред’являти такі вимоги до комп’ютера.

Зараз автомобілебудівні компанії тестують інтелектуальні системи водіння четвертого рівня автономності, але всі вони поки знаходяться в експериментальній стадії. Порівняно широке поширення набула лише електроніка класу L3.

Вона передбачає, що водій може не тримати руки на кермі, але при цьому зобов’язаний стежити за дорожньою обстановкою і бути готовим в будь-який момент втрутитися в процес водіння.

Основна ж проблема автопілота рівня L5 полягає в тому, що штучний інтелект, які лежить в його основі, не може моделювати реальну дорожню обстановку через нестачу даних. Зараз лише кілька автовиробників обіцяють випустити автопілот рівня L4 протягом найближчих п’яти років.