Технології

Microsoft «закрутила гайки» любителям ретро в Windows 11

Microsoft Windows 11

Нещодавно в мережі з’явився “рецепт” заміни меню “Пуск” в Windows 11 на класичний варіант. Але як з’ясувалося, у Microsoft свої погляди на інтерфейс нової операційки. У черговому тестовому білді “костиль”, який полюбився користувачам просто перестав працювати — і повернути традиційний інтерфейс поки нікому не вдається.

Windows 11

У недавно вийшла збірці Windows 11 Insider Build 22000.65 компанія прибрала доступ до обхідного шляху, запропонованому ентузіастом. Тепер учасники програми тестування нової операційної системи не можуть повернути старе меню “Пуск”, звичне за попередньою ревізією ОС, навіть за допомогою правок реєстру.

Читайте також:  Мембрана з нановолокна робить з морської води питну

Відомо, що реліз загальнодоступної версії Windows 11 запланований на осінь 2021 року. До того часу Microsoft буде планомірно працювати над своїм дітищем.

На думку інсайдерів, є шанс, що компанією буде враховано побажання користувачів, яким не подобається працювати з новим меню «Пуск» і панеллю завдань, розташованими по центру екрану. Не виключено, що фінальний білд все ж дозволить їм самостійно вибирати координати цих елементів на робочому столі.