Авто

Суперлінза Samsung для камер зробить смартфони набагато тоншими

Samsung

Нова розробка компанії дозволить випускати мобільні пристрої, позбавлені масивного виступу на задній кришці. Домогтися цього виробник має намір за рахунок застосування надтонких лінз, які не поступаються традиційним аналогам по частині оптичних характеристик.

В рамках галузевого заходу Nano Korea 2021 в Сеулі старший віце-президент і директор Інституту корпоративних досліджень Samsung Electronics Лі Сі У заявив, що компанія вже намагається застосувати металінзу у виробництві.

Читайте також:  З'явилися подробиці про електрокар Honda, який допоможе побудувати GM

Концепція технології має схожість з лінзою Френеля, але замість ступінчастої поверхні в її конструкції застосовуються нанометрові частинки, нанесені особливим чином. Вони заломлюють світло ідентично тому, як це б робила вигнута лінза.

Samsung

Таке рішення в перспективі дасть можливість істотно зменшити товщину блоків основних камер смартфонів, тенденція до збільшення якої постійно зростає. Коли саме металінза почне впроваджуватися в комерційні пристрої, представник бренду не уточнив.

Крім того, в ході конференції Samsung розповіла про створення багатошарових керамічних конденсаторів (MLCC) і плани щодо збільшення їх ємність з одночасним зменшенням габаритів. За словами вендора, вже наступного року очікується серйозний прогрес у цьому напрямку.