Авто

BMW підготувала для своїх фанів ексклюзивні версії Х5, Х6 та Х7

BMW X5 та X6

Німецька компанія BMW підготувала лімітовану “чорну” серію для своїх фанів. Вона буде представлена трьома кроссоверами – X5 Black Vermilion, X6 Black Vermilion та X7 Frozen Black.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Всі три моделі будуть доступні з будь-якими силовими агрегатами, які є в гамі.

У версіях Black Vermilion обігрується поєднання чорного та червоного кольорів. Наприклад, решітка радіатора забарвлена у насичений червоний, але оклад “ніздрів” виконаний з чорного глянцю. При цьому кузов пофарбований в особливий матовий “металік” Frozen Black, підготовлений підрозділом BMW Individual.

Читайте також:  Електрокари Tesla швидко заряджаються під час буксирування

BMW X5 та X6

На зміну хромованим елементам декору прийшли деталі з чорного глянцю. Особливого шарму новинок додає лазерна світлотехніка з синіми елементами.

Крім того, X5 та X6 Black Vermilion отримали обвіс M Sport Package, що включає додаткові передні та задні спойлери, а також бічні “спідниці”. Доповнюють виразний образ 22-дюймові легкосплавні диски чорного кольору та червоні гальмівні супорти M Sport.

Для обробки інтер’єру X5 та X6 Black Vermilion використовується алькантара, шкіра Merino Black з червоною строчкою та глянцеві декоративні панелі чорного кольору. Також в автомобілях використовується більш темне тонування.

BMW X5 та X6

Флагманський BMW X7 Frozen Black також відрізняється оригінальним кольором від підрозділу BMW Individual. Все, що можна було пофарбувати в чорний колір, стало чорним, включаючи гальмівні супорти, 22-дюймові диски і елементи декору.

Читайте також:  Android 12 beta 2 стала найуспішнішою тестовою збіркою в історії

Дизайнери зробили акцент на грі світла глянцевих деталей і глибокому матовому основному кольорі кузова. Салон також виконаний в чорних тонах з використанням алькантари для обробки стійок і даху, а також шкіри Merino Black для крісел і торпеди. Доповнює картину насичена тонування стекол.

Замовлення вже приймаються, а перші автомобілі почнуть надходити до власників в серпні нинішнього року. Вартість в Німеччині стартує з 93200 євро за X5 Black Vermilion, купеподібний X6 Black Vermilion обійдеться мінімум в 100700 євро, а за флагманський BMW X7 Frozen Black просять не менше 108700 євро.