Авто

Audi показала можливого наступника A8

Audi Grand Sphere Concept

Компанія Audi опублікувала перші зображення електрокара майбутнього під назвою Grand Sphere. Новинка увійде в число “сферичних” моделей марки, які покликані забезпечити індивідуалізацію мобільності в епоху електрифікації автомобілів.

Прем’єра “розкішної сфери”, яка передуватиме ще двом моделям з електричної лінійки, відбудеться на автомобільній виставці IAA в Мюнхені.

В епоху глобальної електрифікації автомобільної промисловості світові автовиробники анонсують нові концепції екологічно чистих моделей, які повинні будуть в майбутньому повністю замінити машини, що використовують ДВС.

Читайте також:  Renault розкрила подробиці про електричний MeganE

Не стала винятком і компанія Audi, фахівці якої анонсували відразу три електрокари, що увійшли в сімейство Sphere. “Сферичні” моделі інженерів з Інгольштадта відрізняються мінімалістичним дизайном інтер’єру та екстер’єру, а також наявністю систем автономного управління.

Audi Grand Sphere Concept

Про майбутні “сферичні” електрокари відомо зовсім небагато. Фахівці Audi розкрили лише деякі подробиці Grand Sphere (в перекладі — «розкішна сфера»). Преміальний електрокар стане наступником седана A8.

Однак через відсутність ДВС капот майбутньої новинки став помітно менше. При цьому колісна база практично повністю повторює загальні габарити моделі, що дозволить конструктором марки зробити інтер’єр електромобіля більш просторим.

Audi Grand Sphere Concept

За словами фахівців, Grand Sphere буде відрізнятися мінімалістичним інтер’єром, а також цілим рядом систем автономного управління, які дозволять позбавити водія від необхідності брати участь в русі електрокара.

Читайте також:  Cadillac знає, коли власники суперседанів їздять на гоночний трек

Крім того, Grand Sphere буде здатний запам’ятовувати переваги водія і пасажирів, а також автоматично розпізнавати своїх власників.

Офіційна прем’єра Audi Grand Sphere відбудеться на автомобільному шоу IAA, яке пройде в Мюнхені у вересні 2021 року. Крім того, вже в наступному році фахівці марки представлять ще дві моделі «сферичної» лінійки. Першою стане подовжене купе з низькою посадкою під назвою Sky Sphere («небесна сфера»). Заключною “сферичною” моделлю компанії стане невеликий мінівен або великий кросовер з великою площею скління під назвою Urban Sphere, або «міська сфера».

Наприкінці червня стало відомо, що Audi може попрощатися з двигунами внутрішнього згоряння вже через п’ять років. Журналісти видання Süddeutsche Zeitung тоді з’ясували, що остання новинка компанії на викопному паливі дебютує в 2026 році.

Читайте також:  Українцям дозволять заробляти на порушниках ПДР, але "фотошопи" не пройдуть

Джерело: Motor1