Авто

Ferrari з «механікою» виявилися вдвічі дорожче аналогів з «роботом»

Механіка

Старі Ferrari з “механікою” виявилися вдвічі дорожче аналогів з “роботом”. До такого висновку можна прийти, якщо проаналізувати вторинний ринок останніх середньомоторних трьохпедальних суперкарів Ferrari — купе і спайдерів 360 Modena і F430. Наприклад, купе F430 з ручною коробкою передач в середньому коштують на 110 тисяч доларів більше, тобто звичайна дводверка з трьома педалями обійдеться дорожче спецверсії F430 Scuderia.

І Ferrari 360, і Ferrari F430 можна було замовити або з 6-ступінчастою «механікою», або з роботизованою 6-швидкісною коробкою передач F1 з одним зчепленням і перемиканнями на кермі.

Читайте також:  Представлений оновлений Dacia Duster

Де факто італійська фірма ставила на свої суперкари одну і ту ж трансмісію – цю особливість використовують деякі власники, які відмовляються від АМТ на користь звичайної «ручки», самостійно змінюючи конструкцію.

Зазвичай на вторинному ринку більше цінуються оригінальні Ferrari без сторонніх апгрейдів, але у випадку з 360 і F430 правило не працює: купе F430 з AMT коштують близько 110 тисяч доларів, купе з кустарною «ручкою» — 150 тисяч доларів, а з оригінальною механічною трансмісією — понад 200 тисяч доларів.

Інша категорія масових Ferrari, яка дорожчає на вторинному ринку — лінійка середньомоторних 458 з атмосферним V8. У деяких випадках “чотириста п’ятдесят восьмі” вже коштують дорожче більш сучасної Ferrari 488 GTB з турбомотором.

Читайте також:  Автомобілі Porsche будуть підлаштовувати музику під стиль водіння

Ймовірно, в майбутньому ціни і на Ferrari з “механікою”, і на безнаддувні Ferrari будуть тільки підвищуватися, адже трьохпедальних моделей в лінійці більше немає, а “атмосферник” залишився тільки на 812 і її похідних.

Джерело: CarsCoops.com