Авто

Lamborghini оголосила про розробку нового атмосферного V12

V12

Керівник Lamborghini Стефан Вінкельманн підтвердив, що італійська марка розробляє новий атмосферний мотор V12. У бесіді з Autoblog топ-менеджер заявив, що новий двигун V12 отримає наступник суперкара Aventador.

Вінкельманн відмовився говорити про подробиці, але дав зрозуміти, що новий електрифікований флагман Lamborghini не успадкує жодної деталі від Sian або Aventador — зміниться і силовий агрегат, і трансмісія, і гібридна система.

Стефан Вінкельманн зізнався, що 780 кінських сил-максимальна потужність, яку можна отримати з 6,5-літрового «атмосферника» V12 з індексом L539. Додавати турбонаддув на V12 в Lamborghini не збиралися, і ця філософія збережеться при розробці нового двигуна.

Читайте також:  Ferrari відхрестилася від подібності свого V6 з мотором Maserati

Бос Lamborghini розповів, що наступник Aventador збереже активну аеродинаміку, повнокероване шасі і силову структуру кузова з вуглецевого волокна, але гібридна система на суперкарі виявиться абсолютно новою.

Негібридних дорожніх Lamborghini C V12 після закінчення виробництва Aventador Ultimae в Санта-Агата-Болоньєзе випускати не планують, але «трекові» спецверсії без електродвигуна не виключені і в майбутньому.

Відомо, що один з 600 суперкарів Aventador Ultimae залишиться в музеї штаб-квартири Lamborghini, але в компанії поки не вирішили, що це буде за машина.

Повністю електричної моделі не варто чекати до середини десятиліття — ймовірно, першим Lamborghini без двигуна внутрішнього згоряння виявиться чотиримісне купе.