Авто

Ілон Маск придумав нове призначення для зорельота Starship

Starship

Глава Tesla і SpaceX не перестає дивувати своїми фантазіями. Він припустив, що гігантський космічний корабель Starship не тільки послужить для транспортування людей на віддалені планети, але і може допомогти вченим у дослідженні Всесвіту.

Незважаючи на всі спроби інженерів NASA, «Хаббл» відмовляється запускатися. Доля його поки неясна, а земна орбіта стає все більш завантаженою, оскільки ні сам Ілон Маск, ні його конкуренти не збираються зупиняти супутникову гонку.

Читайте також:  Пікап Ford F-150 позбувся єдиного дизеля

Одна з останніх ідей мільярдера пов’язана з модифікацією космічного корабля у величезний космічний телескоп. Ілон Маск впевнений, що це дозволить створити пристрій для спостережень, в 10 разів перевищує по роздільній здатності «Хаббл».

Сам Ілон зазначив, що цю ідею йому запропонував астрофізик Національної лабораторії Лоуренса Берклі Сол Перлмуттер.

Новий зореліт SpaceX повинен доставити астронавтів на поверхню Місяця в найближчі роки, допомогти заснувати місто на Червоній планеті і перетворити Ілона Маска на справжнього імператора Марса.

Якщо відштовхуватися від офіційних даних NASA, то на сьогодні найбільшу вагу здатна виводити на орбіту ракета Falcon Heavy від SpaceX. Очікується, що Starship виявиться вдесятеро потужнішою, що може дозволити здійснити чергову ідею Ілона Маска.