Авто

Subaru відзначила випуск 20-мілліонного авто з повним приводом

Subaru

Японська компанія Subaru відзначила випуск 20-мілліоннного авто з повним приводом. Нагадаємо, що перший повнопривідний автомобіль марки були виготовлений у 1972 році.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Свій родовід повнопривідні автомобілі Subaru ведуть з моделі Leone 4WD Estate Van. До того ж, він став першим серійним легковим автомобілем з повним приводом у Японії.

На моделі з повним приводом на даний час припадає 98% світових продажів Subaru. Всі вони оснащені системою Subaru Symmetrical AWD та оппозітним двигуном з горизонтальним розташуванням циліндрів.

Читайте також:  Ось так буде виглядати перший електричний мінівен MINI

Відмітна риса повного приводу Subaru – симетричне розташування трансмісії у поєднанні з поздовжньо установленим двигуном Boxer. Поєднання низького центру ваги та балансу маси забезпечує високі ходові якості у різних погодних та дорожніх умовах.

Для майбутніх моделей, включаючи електричний позашляховик Solterra, дебют якого запланований на майбутній рік, і нові потужні гібридні моделі, випуск яких запланований на середину 2020-х років, можливості повного приводу Subaru будуть розширені за рахунок технології електрифікації.