Авто

Стали відомі китайські автомобілі, які ліквідніші за Toyota

Geely KX11 / Xingyue L

Стали відомі китайські автомобілі, які на внутрішньому ринку перевершують за ліквідністю моделі Toyota. Після аналізу цін на старі машини з’ясувалося, що бестселери Geely, Chery, Haval і Great Wall втрачають в ціні повільніше.

Наприклад, дворічний кросовер Haval F7 дешевшає в Китаї на 30,7%, Geely Coolray — на 27%, а пікап Great Wall Wingle — на 23%, тоді як Toyota RAV4 2019 року випуску втрачає в ціні 28%.

Портал “Китайські автомобілі” проаналізував ринок старих автомобілів в Піднебесній і прийшов до висновку, що трирічна Toyota Corolla в середньому втрачає 30% ціни, дворічний RAV4 — 28% ціни, а чотирирічний Land Cruiser Prado — 20,5% ціни. При цьому рік випуску в Китаї має більше значення, ніж пробіг, так як автопарк досить молодий.

Читайте також:  У рості смертності пішоходів на дорогах США звинуватили пікапи

Найбільш ліквідними моделями від китайських брендів можна вважати грузовичок Great Wall Pao (мінус 8% від ціни за рік), кросовер Geely Atlas Pro (мінус 10,5% за рік), рамний позашляховик Haval H9 (мінус 20,5% за два роки), пікап Great Wall Wingle (мінус 23% за два роки) і кросовер Geely Coolray (мінус 27% за два роки).

Близько третини ціни втрачають дворічні Chery Tiggo 4 і Tiggo 8, а також Geely Tugella, а ось трирічні Tiggo 7 можна продати тільки за півціни. На солідні 42,5% за три роки падає ціна Geely Atlas.