Авто

У нового Jeep Grand Cherokee не буде версії Trackhawk

Jeep Grand Cherokee Trackhawk

Нова стратегія тотальної електрифікації всіх марок Stellantis і посилення норм шкідливих викидів поставили під загрозу існування деяких нішевих автомобілів.

Інсайдери, наприклад, стверджують, що у Jeep Grand Cherokee нового покоління не буде екстремальної версії Trackhawk, яка оснащується 6,2-літровою компресорною «вісімкою» потужністю 717 кінських сил і катапультується з місця до 100 кілометрів на годину всього за 3,7 секунди.

Представлений в 2018 році Jeep Grand Cherokee Trackhawk став одним з найпотужніших позашляховиків. Автомобіль оснащується 6,2-літровим компресорним мотором V8 Hemi потужністю 717 кінських сил — той же агрегат встановлюється на седан Dodge Charger і купе Challenger в екстремальній версії SRT Hellcat.

Читайте також:  З'явилися шпигунські фотографії салону нової Toyota Tundra

У модифікації Trackhawk Grand Cherokee здатний набрати 100 кілометрів на годину всього за 3,7 секунди. Однак, як повідомляє видання Mopar Insiders з посиланням на власні джерела в Stellantis, нинішній модельний рік стане для суперпозашляховика останнім.

У Grand Cherokee нового покоління екстремальної модифікації не буде — концерн оголосив курс на електрифікацію, до якої його підштовхує посилення норм шкідливих викидів.

Протягом життєвого циклу Grand Cherokee нового покоління Jeep може випустити високопродуктивну версію, проте компресорної “вісімки” у неї точно не буде. Замість цього, за чутками «заряджений» позашляховик отримає гібридну силову установку з 3,0-літрової рядної «шістки» з турбонаддувом потужністю до 525 кінських сил і електромотором.

Читайте також:  Названо автомобілі, які найчастіше потрапляють у ДТП

А поки Grand Cherokee l оснащується 3,6-літровим V6 потужністю 290 кінських сил або 357-сильним 5,7-літровим мотором V8. До того ж Jeep показав гібридну версію 4XE, яка, імовірно, отримала силову установку від Wrangler.