Бізнес ідеї

6 нових ідей для бізнесу з Америки

Інновації

Американці вважаються найбільш заповзятливими людьми на планеті. Вони можуть заробляти гроші з повітря. Саме тому українські бізнесмени часто запозичують у них цікаві ідеї, і починають власну справу у себе на батьківщині.

Зміст

Вертикальні ферми

Вертикальні ферми

У перше про створення вертикальної ферми заговорила компанія Square Roots. Сама ідея досить проста і не вимагає великих вкладень.

Що ж із себе представляє цей бізнес? Рослини висаджують в пластикові контейнери, які встановлені рядами вертикально. Така система передбачає гідропонне зрошення.

Плюси системи очевидні. Вдається знизити витрати води в 5 разів, скорочуються транспортні витрати. До того ж ферма компактна, при необхідності її можна перевозити на інше місце. Все що потрібно для розвитку бізнесу-це водопровід і електромережа.

Вертикальні ферми

Зверніть увагу!
Компанія не розповідає про те, якої якості виходить урожай. Залишається лише припустити, що всі продукти відповідають американським стандартам.

Утилізація побутової техніки

Утилізація побутової техніки

В Америці за вивезення непотрібної техніки доведеться заплатити хорошу суму. Тому її можна розібрати, і відправити на утилізацію. В Украъны такий бізнес також має шанси на успішний розвиток.

Перегляд матчів у віртуальному просторі

Перегляд матчів у віртуальному просторі

Нова бізнес ідея, яка може принести величезний прибуток. Фанати футболу будуть в захваті від перегляду матчу. Якщо ж хочеться зібратися компанією, а можливості такої немає, можна придбати спеціальні окуляри і завантажити на телефон додаток.

Розробники програми займаються її удосконаленням, і пропонують дивитися матчі під кутом 360 градусів.

Ферма на дому

Бізнес ідея сподобається людям, які проживають в квартирах і не мають дачної ділянки. Тепер з’явилася можливість вирощувати фрукти і овочі прямо у себе вдома. Що ж таке домашня ферма? Це стелаж з полицями, які призначені для вирощування культур.

Від городника потрібно посіяти насіння, заповнити контейнери водою, і підключити систему за допомогою програми в телефоні. Воно буде надсилати оповіщення, і підказувати, що потрібно робити з рослинами.

У продажу є 2 варіанти ферм:

  • SmallGarden. Це невеликий ящик з підсвічуванням, який можна розташувати на кухні. Вартість приладу 129$.
  • WallGarden. Навісний стелаж, складається з 2 полиць, що включають в собі 14 осередків. Вартість такого стелажа приблизно 500$.
Зверніть увагу!
Фахівці рекомендують використовувати домашню ферму для вирощування зелені. Базилік, розмарин, шпинат завжди буде в наявності.

Смачні листівки

Смачні листівки

Якщо хочеться порадувати ласунів, то краще подарунка не знайти. В Америці з’явилася нова ідея бізнесу. Тепер замість звичайних листівок, випускають їстівні. На вигляд винахід нічим не відрізняється від паперової копії.

У продажу представлені листівки з 4 смаками: полуничний, чорничний, апельсиновий, лаймовий. Термін придатності частування становить 1 рік. Після чого воно стає сувеніром.

Вартість їстівної листівки 9$. Кожен бажаючий може придбати товар, і зробити сюрприз близькій людині. Оскільки ціна на виріб невисока, бізнес вважається досить прибутковим. Але за межами Америки цю ідею ще не оцінили.

Конструктор салатів

Конструктор салатів

Оскільки останнім часом всі говорять про здоровий спосіб життя, прийшов час винайти конструктор салатів. Суть ідеї полягає в тому, що відвідувачі ресторану повинні самостійно вибирати інгредієнти для своєї страви. Такий бізнес вже зовсім скоро набере обертів, і приживеться в жвавих місцях.

Американці відомі своєю винахідливістю. Якщо хочеться почати власну справу, можна запозичити у них деякі ідеї. Можливо ноу-хау з успіхом вдасться реалізувати і на території України.